27. Międzynarodowe Biennale Plakatu - warsztaty dla dzieci. Fot.: Stanisław Loba

"Nasze zdrowie": warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży

Opublikowano 24 czerwca 2021

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne "Nasze zdrowie" towarzyszące wystawom
27. Międzynarodowego Biennale Plakatu, odbywającym się w Pałacu Czapskich – reprezentacyjnej siedzibie Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W niedzielę – 27 czerwca – w godzinach 11:00–14:00 czekamy na dzieci i młodzież w wieku 5–15 lat wraz z towarzyszącymi im rodzicami/opiekunami. Bawiąc się, spróbujemy znaleźć takie znaki plastyczne, które w sposób trafny i ciekawy będą mówić o zdrowiu ciała i ducha. Odkryjemy nieograniczone możliwości wypowiedzi poprzez sztukę, które oferują już najprostsze środki artystycznego wyrazu, i z radością skorzystamy z niezrównanej dziecięcej wyobraźni i intuicji.

Rodzicom/opiekunom proponujemy także o 11:30 oprowadzanie po wystawach 27. MBP.

"Nasze zdrowie": warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży (5-15 lat)
27 czerwca 2021 g. 11:00–14:00
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie