"WYTWÓRNIA OBRAZÓW (4)". Wystawa absolwentów i studentów z Pracowni Malarstwa

Opublikowano 26 września 2023

Od 30 września 2023 w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym będzie prezentowana Wystawa absolwentów i studentów z Pracowni Malarstwa prof. Sławomira Marca na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Wystawę będzie można oglądać do końca listopada.

Na wystawie będą prezentowane prace absolwentów i studentów z Pracowni Malarstwa prof. Sławomira Marca na Wydziale Grafiki ASP  Warszawie – "WYTWÓRNIA OBRAZÓW (4)". Wystawie będą towarzyszyć akcje i instalacje na rynku, m.in.: rysowanie portretów astralnych – Maja Erhardt, pytania sprzed 100 lat (cytaty z książki "Dwa księżyce" M. Kuncewiczowej – Maria Rutyna), spojrzenie "innego", przepływ Wisły – akcja Kuby Maślaka, "nowa roślinność" – Anna Lewandowska, nauczanie malarstwa z taczki – Sławomir Marzec i Kuba Maślak.

Osoby uczestniczące w wystawie:

Małgorzata Bandurska, Julia Brzózka, Karolina Brzuszek, Maria Calvo, Mattia Colasuonno, Rocio Cruz, Paula Czachor, Cristina Dinu, Carmen Dinu, Wojciech Domagalski, Maja Erhardt, Luiza Grabowska, Julia Górka, Justyna Grodecka, Olga Ilicheva, Augusta Kucynska, Anna Lewandowska, Jakub Maślak, Katarzyna Mliczek, Karolina Pawłowska, Diego de Paz, Zuzanna Piwońska, Julia Rożek, Maria Rutyna, Magdalena Senkowska, Barbara Zientek, Sławomir Marzec

Co, gdzie, kiedy

"WYTWÓRNIA OBRAZÓW (4)". Wystawa absolwentów i studentów Pracowni Malarstwa prof. Sławomira Marca, Wydział Grafiki ASP w Warszawie
Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym
Kamienica Celejowska, ul. Senatorska 11/13