Studia Podyplomowe na Wydziale Architektury Wnętrz

Opublikowano 26 września 2022

Jeszcze tylko do 3 października 2022 trwa rekrutacja na Studia Podyplomowe "Kolor w kreacji wnętrza" na wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na rok akademicki 2022/2023! Studia są przeznaczone dla osób działających lub planujących działalność w obszarze sztuki i architektury wnętrz legitymujących się dyplomem studiów wyższych I lub II stopnia (nie jest konieczne wykształcenie w kierunkach artystycznych lub pokrewnych).

Kolor w Kreacji wnętrza

Celem studiów podyplomowych na Wydziale Architektury Wnętrz jest potrzeba poszerzania wiedzy i umiejętności  w obszarze projektowania  wnętrz; „wnętrz” rozumianych tradycyjnie, jako przestrzenie wewnątrz-obiektowe oraz jako przestrzenie otwarte – wnętrza urbanistyczne w strukturze miasta i krajobrazie otwartym. Program studiów jest skierowany zarówno do artystów_ek i projektantów_ek, jak i osób pragnących rozpocząć rozwijanie swojej wrażliwości artystycznej w kreacji własnego otoczenia (domu, mieszkania, środowiska).

Więcej informacji na temat rekrutacji znajduje się na stronie wydziału.

Identyfikacja graficzna: Joanna Dudek