Wydział Zarządzania Kulturą Wizualną – pomoc rzeczowa dla Ukrainy

Opublikowano 10 marca 2022

Wydział Zarządzania Kulturą Wizualną Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie prowadzi zbiórkę dla Ukrainy:

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

DLA DZIECI: mleko modyfikowane dla rożnego wieku, pure, musy dziecięce, gotowe danie dla dzieci, płatki; pieluchomajtki, pampersy, podkłady, chusteczki nawilżane, chusteczki zwykle;

DO NOCLEGOWNI dla osób uciekających z Ukrainy: prześcieradła, poduszki, poszewki na poduszki, poszewki na kołdry, suszarki do ubrań, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane, dezodoranty, płyny do kąpieli, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, klapki, buty męskie 39-45, majtki męskie (nowe!), skarpety męskie (nowe!), koszulki męskie (w dobrym stanie!), spodnie męskie (w dobrym stanie!), plecaki (w dobrym stanie!), torby podróżne (w dobrym stanie!), naładowane powerbanki, ładowarki do telefonów, maski

Rzeczy można zostawiać w kartonach oznaczonych „POMAGAMY UKRAINIE” w Dziekanacie Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną p. 1.04, Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 od poniedziałku do piątku, w godzinach (10.00-15.00). Po zamknięciu dziekanatu, do godz. 22.00 (w tym soboty i niedziele), kartony można zostawić przy portierni, w nowym budynku.