Studencka Gazeta Artystyczna "Kolaż". Premiera 11.06.2021

Studencka Gazeta Artystyczna "Kolaż"

Opublikowano 11 czerwca 2021

Od 11 czerwca (bezpłatnie) jest dostępna, powstała z inicjatywy trzech warszawskich uczelni: Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Studencka Gazeta Artystyczna "Kolaż".

Projekt ma na celu stworzenie miejsca do publikacji tekstów, ilustracji oraz twórczości studentek i studentów. W "Kolażu" można znaleźć publicystykę, reportaże, felietony, wywiady (mnóstwo wywiadów) i inne "gorące" wydarzenia ze świata studenckiego.

"Kolaż" powstał zgodnie z myślą przewodnią: "Więcej czytania, mniej surfowania!" z myślą o tych, które / którzy cenią sobie piękno tradycyjnej formy zadrukowanego papieru!

Na tę chwilę "Kolaż" jest dostępny w następujących miejscach:

Uniwersytet Warszawski:

• Kampus Główny – ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
  • Kampus Ochota – ul. Żwirki i Wigury 93
  • Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie – ul. Dobra 56/66
  • Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego – ul. Bednarska 2/4
  • Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego – ul. Nowy Świat 69

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie:

• Pałac Czapskich, Wydział Grafiki – ul. Krakowskie Przedmieście 5
  • Wydział Zarządzania Kulturą Wizualną, Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki –
    ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39
  • Wydział Architektury Wnętrz, Wydział Wzornictwa – ul. Myśliwiecka 8
  • Wydział Sztuki Mediów, ul. Spokojna 15

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie:

• Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, ul. Okólnik 2
  • UMFC Filia w Białymstoku Wydział Instrumentalno-Pedagogiczny, ul. Kawaleryjska 5

! GAZETA NIEODPŁATNA. Liczba sztuk ograniczona !

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/384763393205921?ref=newsfeed

Śledźcie "Kolaż" na Facebooku @gazetakolaz oraz na Instagramie @gazeta_kolaz.