Warsztaty „Bajki, baśnie i legendy jako pretekst do rozmów o sztuce w procesie kształcenia”

Opublikowano 4 lutego 2019

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zaprasza nauczycieli uczących plastyki w publicznych szkołach podstawowych (klasy IV-VII) na terenie województw: lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego na warsztaty plastyczno-pedagogiczne realizowane w ramach projektu „Bajki, baśnie i legendy jako pretekst do rozmów o sztuce w procesie kształcenia”.

Motywem przewodnim warsztatów i organizowanych spotkań będą bajki, baśnie i legendy, dające możliwość interesującej interpretacji współczesnego świata, w tym jego zagrożeń, z jednoczesnym odniesieniem do sztuki jak i szeroko rozumianych działań twórczych, przede wszystkim przez nabycie praktycznych umiejętności zastosowania technik plastycznych w samodzielnej pracy z uczniami.

Szczegółowe informacje o Projekcie znajdują się na stronie:
 bajki-basnie-i-legendy.asp.waw.pl